Log In

Kristin Tattar sõlmis sponsorlepingu Pafiga

Eesti discgolfi esinumber Kristin Tattar sõlmis koostöölepingu mänguportaaliga Paf. Koostöö aitab kahekordsel maailmameistril uuele hooajale julgemate sammudega vastu astuda.

Aitame hooaja ettevalmistusel

Meie tegevjuht Allar Levandi sõnul on ettevõte discgolfi arengul pikemat aega silma peal hoidnud ning otsinud võimalusi koostööks. “Discgolf on Eestis teinud imetlusväärse tõusu ning saanud üheks enim harrastatavaks spordialaks. Selles on suur roll ka Kristinil ning seetõttu soovime tema tegemistele õla alla panna. Meie toetusega saab Kristin senisest paremini ja kvaliteetsemalt keskenduda kahe hooaja vahelisele ettevalmistusele ning suurendada välislaagrite arvu. Lisaks aitab Kristin meil viia laiema publikuni Pafi põhisõnumit - mängima peab vastutustundlikult ning see peab olema lõbus,” kommenteeris Levandi.

Erasektori toetus on tähtis

Möödunud hooajal teistkordselt maailmameistriks kroonitud Kristin Tattar tunneb koostöö alustamise osas siirast rõõmu. „On meeliülendav näha, et Eestis leidub ettevõtteid, kes soovivad sportlasi toetada. Allar endise tippsportlasena saab väga hästi aru, mida maailma tipus olemine tähendab ning kui tähtis on sportlastele erasektori toetus. Lisame siia juurde veel ka Pafi vastutustundliku mängimise põhisõnumi ning saamegi kokku väga hea pinnase koostöö alustamiseks,“ sõnas Tattar.

Kristin Tattari saavutused

Kristin Tattar on naiste maailma discgolfi esinumber, valitsev kahekordne maailmameister, Euroopa meister, mitmekordne Eesti meister ja läbi aegade kõige kõrgema reitinguga naismängija. Möödunud hooajal õnnestus Tattaril ühe hooaja sees võita ka kõik neli suure slämmi turniiri.